استعلام کیسه زباله
[ نسخه چاپی ]

استعلام کیسه زباله

شماره آگهی :
12971338000032
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:57:39
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/14
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل راه آهن
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:12971338000032
نام دستگاه خریدار:اداره کل راه آهن
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.14                                      ساعت: 16:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: کیسه زباله 120*140، تعداد (30 گونی 25 کیلویی) و 120*110 (30 گونی 25 کیلویی ) و 55*45 (10 گونی) 55*70(15 گونی) 70*90 (20 گونی)
گروه کالا: پلاستیک و ملامین
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.14
مشخصات کالای مورد: کیسه زباله 120*140، تعداد (30 گونی 25 کیلویی) و 120*110 (30 گونی 25 کیلویی ) و 55*45 (10 گونی) 55*70(15 گونی) 70*90 (20 گونی)
تعداد مورد نیاز: 1                                                   واحد شمارش: مجموعه
توضیحات خریدار: لازم به توضیح می باشد قیمت ها بر حسب کیلو گرم و به وزن کلی 2625 کیلو گرم اعلام گردد حتما کالا به انبار تحویل داده شود و نوع کالا دارای کیفیت عالی باشد و نحوه پرداخت پس از تحویل به صورت نقدی پرداخت میگردد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام کیسه زباله
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
سایت 97.07.14