- 1323438
- 45
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام پیراهن ...
شماره آگهی :
11971597000117
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:59:04
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سهامی سازمان آب و برق خوزستان
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11971597000117
نام دستگاه خریدار : شرکت سهامی سازمان آب و برق خوزستان
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.18 ساعت: 10:00
شرح کلی نیاز: پیراهن و شلوار به همراه ارم های منصوبه جهت پرسنل آتش نشانی (مدل ایستگاهی) مطابق فایل پیوست
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
ردیف |
کدکالا | نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 1144590468040010 |
ست لباس پیراهن و شلوار پارچه ای ساده سایز L مرجع عرضه کننده ایمن افروز رهپویان |
ست | 14 | 1397.07.21 |
توضیحات خریدار پیراهن و شلوار به همراه ارم های منصوبه جهت پرسنل آتش نشانی (مدل ایستگاهی) مطابق فایل پیوست
پیش فاکتور ضمیمه گردد
تحویل درب انبار سازمان آب و برق خوزستان
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام پیراهن ...
آدرس :
خوزستان, -
منبع :
سایت 1397/07/14