- 1323497
- 36
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام نظارت کارگاهی
شماره آگهی :
11973847000043
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:19:45
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11973847000043
نام دستگاه خریدار: اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.21 ساعت 14
شرح کلی نیاز: نظارت کارگاهی پروژه های آبخیزداری حوزه های آبخیز قوری چای شهرستان پارس آباد و نرقشلاقی شهرستان بیله سوار
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11973847000043
نام دستگاه خریدار: اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.21 ساعت 14
شرح کلی نیاز: نظارت کارگاهی پروژه های آبخیزداری حوزه های آبخیز قوری چای شهرستان پارس آباد و نرقشلاقی شهرستان بیله سوار
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ط-94-949 | فعالیت های سایر سازمان های دارای عضو | مترمکعب | 6.699 | 97.07.23 |
خلاصه :
استعلام,نظارت کارگاهی
آدرس :
اردبیل, اردبیل
منبع :
سایت97.07.21