- 1323502
- 33
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام تهیه مصالح و اجرای روکش آسفالت
شماره آگهی :
11973206000009
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:22:36
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:11973206000009
نام دستگاه خریدار:اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.18 ساعت: 12:00
شرح کلی نیاز: تهیه مصالح و اجرای روکش آسفالت
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
توضیحات خریدار: 1- تهیه مصالح و اجرای اندود سطحی تک کت با قیر محلول MC به ازای هر متر مربع 800 گرم
2- تهیه مصالح و اجرای روکش آسفالت توپکا با سنگ شکسته از مصالح رودخانه ای با دانه بندی صفر تا 19 میلیمتر به ضخامت سانتی متر
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز:11973206000009
نام دستگاه خریدار:اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.18 ساعت: 12:00
شرح کلی نیاز: تهیه مصالح و اجرای روکش آسفالت
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
| ردیف | کدخدمت |
نام خدمت |
واحد اندازه |
تعداد .مقدار |
تاریخ نیاز |
| 1 | ج-43-439 | سایر فعالیت های تخصصی ساختمان |
متر مربع |
848 | 1397.07.21 |
2- تهیه مصالح و اجرای روکش آسفالت توپکا با سنگ شکسته از مصالح رودخانه ای با دانه بندی صفر تا 19 میلیمتر به ضخامت سانتی متر
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام تهیه مصالح و اجرای روکش آسفالت
آدرس :
آذربایجان شرقی, تبریز
منبع :
سایت 97.07.14