استعلام ساخت سازه و آپارتمان
[ نسخه چاپی ]

استعلام ساخت سازه و آپارتمان

شماره آگهی :
12974439000061
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:37:44
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مرکز اورژانس تهران
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 12974439000061
نام دستگاه خریدار: مرکز اورژانس تهران 
تاریخ پایان اعتبار: 97.07.16  ساعت 8
شرح کلی نیاز: ساخت سازه و آپارتمان 
گروه کالا: تاسیسات و مصالح ساختمانی 
تاریخ نیاز به کالا  97.7.21
مشخصات کالای مورد  اجرای پروژه 80 متری ال اس اف LSF
تعداد مورد نیاز:   1        واحد شمارش واحد 
توضیحات خریدار ثبت قیمت به متراژ در سامانه و بستن قرارداد در مرکز اورژانس تهران 44891848 و 09126701050 حسنی 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت  WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, ساخت سازه و آپارتمان
آدرس :
تهران,
منبع :
سایت 97.7.14