- 1323549
- 43
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام لوله و...
شماره آگهی :
12975867000013
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:37:59
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل بنادر و دریانوردی خرمشهر
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 12975867000013
نام دستگاه خریدار: اداره کل بنادر و دریانوردی خرمشهر
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.17 ساعت 14
شرح کلی نیاز: کمربند 6 به 1/2 اینچ 90 عدد
کمربند 5 به 1/2 40 عدد
کمربند 4 به 1/2 100 عدد
گروه کالا: تاسیسات و مصالح ساختمانی
تاریخ نیاز به کالا: 97.07.21
مشخصات کالای مورد: کمربند 6 به 1/2 اینچ 90 عدد
کمربند 5 به 1/2 40 عدد
کمربند 4 به 1/2 100 عدد
لوله 1/2 پلی پروپیلن 15 عدد
لوله 2 اینچ پولیکا پیش گام 30 عدد
نازل هانتر 230 عدد
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار: تحویل در بندر خرمشهر- اولویت با استان خوزستان
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 12975867000013
نام دستگاه خریدار: اداره کل بنادر و دریانوردی خرمشهر
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.17 ساعت 14
شرح کلی نیاز: کمربند 6 به 1/2 اینچ 90 عدد
کمربند 5 به 1/2 40 عدد
کمربند 4 به 1/2 100 عدد
گروه کالا: تاسیسات و مصالح ساختمانی
تاریخ نیاز به کالا: 97.07.21
مشخصات کالای مورد: کمربند 6 به 1/2 اینچ 90 عدد
کمربند 5 به 1/2 40 عدد
کمربند 4 به 1/2 100 عدد
لوله 1/2 پلی پروپیلن 15 عدد
لوله 2 اینچ پولیکا پیش گام 30 عدد
نازل هانتر 230 عدد
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار: تحویل در بندر خرمشهر- اولویت با استان خوزستان
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,لوله و...
آدرس :
اردبیل, خرمشهر
منبع :
سایت97.07.14