- 1323553
- 46
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام کمپرسور آب سرد کن ...
شماره آگهی :
12973101000241
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:38:46
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
سازمان تولید اسکناس و مسکوک بانک مرکزی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 12973101000241
نام دستگاه خریدار: سازمان تولید اسکناس و مسکوک بانک مرکزی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.15 ساعت: 17:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: کمپرسور آب سرد کن
گروه کالا: تجهیزات خانگی، اداری و صنعتی
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.17
مشخصات کالای مورد: سامسونگ مدل: R-134A
SD152H-S1UA
تعداد مورد نیاز: 3 واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار: ایران کد بر اساس شرح نیاز باشد در غیر این صورت قیمت به دلیل قبول نکردن ایران کد توسط انبار نادیده گرفته می شود ... هزینه حمل به عهده فروشنده میباشد.
پرداخت 7 روز پس از تحویل کالا می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام کمپرسور آب سرد کن ...
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
سایت 97.07.14