استعلام کیس کامپیوتر ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام کیس کامپیوتر ...

شماره آگهی :
11970040000552
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:41:44
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب روستایی
شرح آگهی :
شماره نیاز       11970040000552
نام دستگاه خریدار   شرکت آب و فاضلاب روستایی
تاریخ اعتبار نیاز      97.7.15           ساعت  10
شرح کلی نیاز   کیس کامپیوتر - مشهد
اطلاعات کالاهای موردنیاز
ردیف کد کالا
نام کالا
واحدشمارش تعداد تاریخ نیاز
  2231200168540001 کیس رایانه p4 مدل +magnum نام تجارتی green کشور سازنده چین مرجع عرضه کننده شرکت توسعه ریز کامپیوتر ایران
دستگاه 1 97.7.18

توضیحات خریدار  - فایل پیوست ملاحظه گردد - پرداخت یک ماه پس از تحویل بصورت نقدی می باشد - تلفن کارشناس مربوطه 05137641418 داخلی 135 اقای اسلامی فر

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام کیس کامپیوتر ...
آدرس :
خراسان رضوی, خراسان رضوی
منبع :
سایت 97.7.14