- 1323564
- 43
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام موتورسیکلت
شماره آگهی :
11971029000029
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:42:13
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سهامی راه آهن جمهوری اسلامی ایران
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11971029000029
نام دستگاه خریدار: شرکت سهامی راه آهن جمهوری اسلامی ایران
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.16 ساعت 16
شرح کلی نیاز: یک دستگاه موتور سیکلت تریل کویر رادیسون T2 انژکتور (کد کالا مشابه می باشد)
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
توضیحات خریدار: تامین کننده می بایست برگه شرایط فوق و مشخصات پیوست را مهر و امضا و به همراه برگ پیش فاکتور قیمت اقلام درخواستی (آنالیز قیمت) ضمیمه پیشنهاد قیمت نماید.
نشانی محل کار و دفتر فروش تامین کننده می بایست در تهران باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11971029000029
نام دستگاه خریدار: شرکت سهامی راه آهن جمهوری اسلامی ایران
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.16 ساعت 16
شرح کلی نیاز: یک دستگاه موتور سیکلت تریل کویر رادیسون T2 انژکتور (کد کالا مشابه می باشد)
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2331000191880030 | موتور سیکلت احسان مدل تریل 250cc مرجع عرضه کننده تولیدی و صنعتی نیرو موتور | دستگاه | 1 | 97.07.21 |
نشانی محل کار و دفتر فروش تامین کننده می بایست در تهران باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,موتورسیکلت
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
سایت97.07.14