- 1323737
- 32
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
تجدید مناقصه اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب و...
شماره آگهی :
نوبت اول 3-35/م/97
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 14:37:54
تاریخ شروع :
1397/07/11
نوع پایان آگهی :
1397/08/01
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه
شرح آگهی :
آگهی تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای ؟
شماره 3-35/م/97
شماره فراخوان سامانه ستاد 200977008000125
نوبت اول
شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه درنظردارد عملیات اجرایی مشروحه زیر را ازطریق مناقصه عمومی یک مرحله ای و از طریق سامانه ستاد به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید.
مدارک مورد نیاز : نام اعلام امادگی - ارایه تاییدیه آخرین رتبه بندی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری به همراه تائید ثبت نام سامانه ساجار - sajar داشتن تجربه و دانش لازم و ارایه سابقه حداقل یک فقره قرارداد انجام کارهای مشابه.
- رتبه و رشته مورد نیاز: پایه 5 در رشته آب
فهرست بها برآوردی: فهرست بها ابنیه و شبکه جمع آوری فاضلاب و تاسیسات مکانیکی سال 1397
مبلغ تضمین شرکت در مناقصه 751.000.000 ریال (به صورت واریز نقدی به حساب جاری 2175163751008 بانک ملی شعبه مرکزی کرمانشاه و یا ضمانت نامه بانکی معتبر
- هزینه خرید اسناد 1.000.000 ریال
- مهلت دریافت اسناد حداکثر ده روز پس از انتشار اگهی نوبت دوم
- تاریخ بازگشایی مناقصه حدا کثر ده روز پس از پایان مهلت فروش اسناد
- محل خرید اسناد سایت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ستاد www.setadiran.ir
- شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر دفتر قراردادها تلفن 38254930-083 مراجعه نمایند. ضمنا متقاضیان می توانند متن اگهی را پس از چاپ نوبت دوم در روزنامه در پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به نشانی www.abfaksh.ir , http://iets.mporg.ir ملاحظه نماییند
روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه
شماره 3-35/م/97
شماره فراخوان سامانه ستاد 200977008000125
نوبت اول
شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه درنظردارد عملیات اجرایی مشروحه زیر را ازطریق مناقصه عمومی یک مرحله ای و از طریق سامانه ستاد به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید.
مدارک مورد نیاز : نام اعلام امادگی - ارایه تاییدیه آخرین رتبه بندی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری به همراه تائید ثبت نام سامانه ساجار - sajar داشتن تجربه و دانش لازم و ارایه سابقه حداقل یک فقره قرارداد انجام کارهای مشابه.
- رتبه و رشته مورد نیاز: پایه 5 در رشته آب
فهرست بها برآوردی: فهرست بها ابنیه و شبکه جمع آوری فاضلاب و تاسیسات مکانیکی سال 1397
مبلغ تضمین شرکت در مناقصه 751.000.000 ریال (به صورت واریز نقدی به حساب جاری 2175163751008 بانک ملی شعبه مرکزی کرمانشاه و یا ضمانت نامه بانکی معتبر
- هزینه خرید اسناد 1.000.000 ریال
- مهلت دریافت اسناد حداکثر ده روز پس از انتشار اگهی نوبت دوم
- تاریخ بازگشایی مناقصه حدا کثر ده روز پس از پایان مهلت فروش اسناد
- محل خرید اسناد سایت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ستاد www.setadiran.ir
- شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر دفتر قراردادها تلفن 38254930-083 مراجعه نمایند. ضمنا متقاضیان می توانند متن اگهی را پس از چاپ نوبت دوم در روزنامه در پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به نشانی www.abfaksh.ir , http://iets.mporg.ir ملاحظه نماییند
| مشخصات پروژه | محل اعتبار |
محل اجرا |
مدت ماه |
مبلغ برآورد ریال |
| اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب و استانداردسازی انشعابات فاضلاب (شامل تهیه لوله و اتصالات) |
طرح | پاوه | 18 (هجده) |
15.013.250.750 |
خلاصه :
آگهی تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای,مناقصه اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب
آدرس :
کرمانشاه, -
منبع :
محلی کرمانشاه 97.07.11