- 1323772
- 33
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام کرایه اتوبوس برای اعزام نجاتگران و مربیان
شماره آگهی :
11975450000113
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 14:47:18
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11975450000113
نام دستگاه خریدار: جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 10
شرح کلی نیاز: کرایه اتوبوس برای اعزام نجاتگران و مربیان طبق لیست پیوستی به تعداد 25 نفر
توضیحات خریدار کرایه اتوبوس برای اعزام نجاتگران و مربیان طبق لیست پیوستی به تعداد 25 نفر
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11975450000113
نام دستگاه خریدار: جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 10
شرح کلی نیاز: کرایه اتوبوس برای اعزام نجاتگران و مربیان طبق لیست پیوستی به تعداد 25 نفر
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ح-49-492 | سایر حمل و نقل زمینی | دستگاه | 1 | 97.7.17 |
توضیحات خریدار کرایه اتوبوس برای اعزام نجاتگران و مربیان طبق لیست پیوستی به تعداد 25 نفر
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, کرایه اتوبوس برای اعزام نجاتگران و مربیان
آدرس :
آذربایجان غربی,
منبع :
سایت 97.7.14