مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای سازماندهی منابع کتابی و غیر کتابی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز چهارشنبه چهارم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای سازماندهی منابع کتابی و غیر کتابی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
[ نسخه چاپی ]

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای سازماندهی منابع کتابی و غیر کتابی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز چهارشنبه چهارم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای سازماندهی منابع کتابی و غیر کتابی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

شماره آگهی :
2005093750000008
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/04 - 2026-08-26 15:24:11
تاریخ شروع :
1405/06/04
نوع پایان آگهی :
1405/06/11
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران
شرح آگهی :
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه نمایید.
 
مشخصات مناقصه عمومی
 
شماره مناقصه 2005093750000008  
نوع برگزاری یک مرحله ای کلید واژه  
عنوان/موضوع مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای سازماندهی منابع کتابی و غیر کتابی
شرح مناقصه  
استان محل اجرا تهران شهر محل اجرا تهران
طبقه بندی موضوعی خدمات بدون فهرست بها شرح کلی حوزه فعالیت فهرست نویسی منابع کتابی
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی  
ردیف طبقه بندی موضوعی حوزه فعالیت
1 خدمات - کدينگ ISIC فعالیت های اداره دفتر کار، پشتیبانی دفتر کار و سایر فعالیت های پشتیبانی کسب و کار - سایر فعالیت های خدمات پشتیبانی کسب و کار طبقه بندی نشده در جای دیگر
 
 
اطلاعات مناقصه گزار
 
نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران مسئول ثبت مناقصه زهرا قانعی حسنی
مرجع پاسخگویی کد پستی 1537614111
آدرس تهران بزرگراه حقانی - غرب به شرق - سازمان اسناد و کتابخانه ملی
 
 
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
 
هزینه خرید اسناد ریال  
مبلغ تضمین واحد پول  
توضیحات  
 
 
اطلاعات زمانی
 
مهلت دریافت اسناد 1405/06/11 ساعت 10:00 مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد 1405/06/21 ساعت 10:00
زمان بازگشایی پاکت ها 1405/06/22 تا تاریخ 09:00 زمان اعتبار پیشنهاد 1405/07/21 تا ساعت 10:00
 
خلاصه :
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای سازماندهی منابع کتابی و غیر کتابی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز چهارشنبه چهارم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای سازماندهی منابع کتابی و غیر کتابی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آدرس :
منبع :
سایت