- 2812692
- 26
- 1405/06/05
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام تعمیر کامل و باز وبستن موتور و قطعات موتوری اتوبوس بنز c457، سایت ستاد، استعلام روز پنجشنبه پنجم شهریور ماه 1405, استعلام تعمیر کامل و باز وبستن موتور و قطعات موتوری اتوبوس بنز c457، سایت ستاد
شماره آگهی :
1105092288002515
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/05 - 2026-08-27 11:01:20
تاریخ شروع :
1405/06/05
نوع پایان آگهی :
1405/06/09
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
شرح آگهی :
شماره نیاز: 1105092288002515
نام دستگاه خریدار:شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
شرح کلی نیاز: تعمیر کامل و باز وبستن موتور و قطعات موتوری اتوبوس بنز c457
توضیحات خریدار:1-کارگاه باید در محدوده شهر اهواز باشد.2-خدمات انجام شده بایستی 6 ماه تضمین کیفیت گردد.3-پیمانکار باید حداقل 10 سال سابقه مرتبط با خدمات مورد نیاز داشته باشد
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
شهر: اهواز
استان: خوزستان
دورنگار: 061-32263083
تلفن تماس: 061-34442070
آدرس پستی: نیوساید خیابان پارک 4 امور حقوقی و قراردادها
کد پستی: 6173873375
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: احسان
نام خانوادگی: خان زاده
تلفن تماس: 0613-25214
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد مراجعه فرمایید
خلاصه :
استعلام تعمیر کامل و باز وبستن موتور و قطعات موتوری اتوبوس بنز c457، سایت ستاد، استعلام روز پنجشنبه پنجم شهریور ماه 1405, استعلام تعمیر کامل و باز وبستن موتور و قطعات موتوری اتوبوس بنز c457، سایت ستاد
آدرس :
منبع :
سایت