- 2812696
- 25
- 1405/06/05
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام استنت کرونری (200عدد)، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز پنجشنبه پنجم شهریور ماه 1405, استعلام استنت کرونری (200عدد)، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
شماره آگهی :
1105091012000342
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/05 - 2026-08-27 11:04:52
تاریخ شروع :
1405/06/05
نوع پایان آگهی :
1405/06/09
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مرکز خیریه قلب الزهرا
شرح آگهی :
شماره نیاز: 1105091012000342
نام دستگاه خریدار:مرکز خیریه قلب الزهرا
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/31
شرح کلی نیاز: استنت کرونری (200عدد)
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | استنت کرونری | عدد | تجهیزات پزشکی و سلامت | 200 | 1405/06/12 |
توضیحات خریدار:پرداخت اعتباری لطفا پیشفاکتور پیوست گردد آیمد وبرچسب اصالت الزامی می باشد تاریخ انقضا کمتر ازیکسال نباشد.لطفا جهت تایید نمونه ارسال شود لطفا موجودی پیوست شود
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مرکز خیریه قلب الزهرا
شهر: شیراز
استان: فارس
دورنگار: 071-37394501
تلفن تماس: 071-37394501
آدرس پستی: شیراز، بلوار سیبویه، سه راه آستانه، بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) و کودکان شهید حجازی
کد پستی: 7164954937
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: عباس
نام خانوادگی: جابری پور
تلفن تماس: 071-37394501
خلاصه :
استعلام استنت کرونری (200عدد)، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز پنجشنبه پنجم شهریور ماه 1405, استعلام استنت کرونری (200عدد)، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آدرس :
منبع :
سایت