استعلام شیر پاکتی 200سی سی پرچرب 10000عددپنیر 30 گرمی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز پنجشنبه پنجم شهریور ماه 1405, استعلام شیر پاکتی 200سی سی پرچرب 10000عددپنیر 30 گرمی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
[ نسخه چاپی ]

استعلام شیر پاکتی 200سی سی پرچرب 10000عددپنیر 30 گرمی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز پنجشنبه پنجم شهریور ماه 1405, استعلام شیر پاکتی 200سی سی پرچرب 10000عددپنیر 30 گرمی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

شماره آگهی :
1105003002000128
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/05 - 2026-08-27 11:06:21
تاریخ شروع :
1405/06/05
نوع پایان آگهی :
1405/06/09
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
شرح آگهی :

شماره نیاز: 1105003002000128
نام دستگاه خریدار:سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/31
شرح کلی نیاز: شیر پاکتی 200سی سی پرچرب 10000عدد،پنیر 30 گرمی تک نفره15000عدد( هر دو بابرند معتبر و تاریخ تولید روز )
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- شیر تازه عدد غذا و نوشیدنی 10,000 1405/06/09
2 -- پنیر صبحانه بسته غذا و نوشیدنی 15,000 1405/06/09


توضیحات خریدار:هزینه حمل بر عهده فروشنده می باشد لطفا فقط از برند معتبر اعلام قیمت نمایید تسویه دو ماهه پس از ثبت ارسال کالا و مودیان مالیاتی میسر می باشد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

شهر: تهران

استان: تهران

دورنگار: 021-24589277

تلفن تماس: 021-24589263

آدرس پستی: تهران-میدان سعادت آباد -بالاتر از کوی فراز-جنب اداره کل زندانهای استان تهران-ستاد سازمان زندانها

کد پستی: 1981969961

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: علی

نام خانوادگی: روشن ضمیر

تلفن تماس: 026-36773405

خلاصه :
استعلام شیر پاکتی 200سی سی پرچرب 10000عددپنیر 30 گرمی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز پنجشنبه پنجم شهریور ماه 1405, استعلام شیر پاکتی 200سی سی پرچرب 10000عددپنیر 30 گرمی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آدرس :
منبع :
سایت