استعلام خرید کیسه زباله زرددرسایز 90*90 به مقدار 2تن (2000)، سامانه ستاد، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, استعلام خرید کیسه زباله زرددرسایز 90*90 به مقدار 2تن (2000)، سامانه ستاد
[ نسخه چاپی ]

استعلام خرید کیسه زباله زرددرسایز 90*90 به مقدار 2تن (2000)، سامانه ستاد، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, استعلام خرید کیسه زباله زرددرسایز 90*90 به مقدار 2تن (2000)، سامانه ستاد

شماره آگهی :
1105030522000104
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/07 - 2026-08-29 12:59:58
تاریخ شروع :
1405/06/07
نوع پایان آگهی :
1405/06/10
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بیمارستان ولیعصر مشگین شهر
شرح آگهی :

شماره نیاز: 1105030522000104
نام دستگاه خریدار:بیمارستان ولیعصر مشگین شهر
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/31
شرح کلی نیاز: خرید کیسه زباله زرددرسایز 90*90 به مقدار 2تن (2000) کیلوگرم وکسیه اتوکلاو نسوز درسایز100در120 به مقدار 500 کیلوگرم
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کیسه زباله عدد تجهیزات شستشو، نظافت، پاکسازی و تصفیه 1 1405/06/10
2 -- کیسه زباله بیمارستانی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 1 1405/06/10


توضیحات خریدار:بعداز ارسال نمونه وتایید توسط مسئول مربوطه تحویل درانبار مصرفی بیمارستان مشگین شهر خواهد بود وپرداخت 4 ماهه می باشد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: بیمارستان ولیعصر مشگین شهر

شهر: مشگین شهر

استان: اردبیل

دورنگار: 045-32533298

تلفن تماس: 045-32530600

آدرس پستی: مشگین شهر

کد پستی: 5661816653

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: عسگر

نام خانوادگی: توسلی

تلفن تماس: 045-32533297

خلاصه :
استعلام خرید کیسه زباله زرددرسایز 90*90 به مقدار 2تن (2000)، سامانه ستاد، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, استعلام خرید کیسه زباله زرددرسایز 90*90 به مقدار 2تن (2000)، سامانه ستاد
آدرس :
منبع :
سایت