استعلام برگزاری گرامیداشت دهه فرهنگی مسجد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, استعلام برگزاری گرامیداشت دهه فرهنگی مسجد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
[ نسخه چاپی ]

استعلام برگزاری گرامیداشت دهه فرهنگی مسجد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, استعلام برگزاری گرامیداشت دهه فرهنگی مسجد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

شماره آگهی :
1105093228001683
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/07 - 2026-08-29 13:03:11
تاریخ شروع :
1405/06/07
نوع پایان آگهی :
1405/06/10
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت بهره برداری نفت و گاز اغاجاری
شرح آگهی :

شماره نیاز: 1105093228001683
نام دستگاه خریدار:شرکت بهره برداری نفت و گاز اغاجاری

شرح کلی نیاز: برگزاری گرامیداشت دهه فرهنگی مسجد/ترویج نماز و تقدیر ازامامان جماعت نماز خانه های شرکت و ملکی 1405
توضیحات خریدار:شرایط برگزاری مراسم به صورت PDF پیوست در سامانه میباشد تآمین کننده موظف به دانلود پرینت ومطالعه آن میباشد ـامین کننده موظف به بارگذاری مدارک خود در سامانه میباشد جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09165153204 آقای رحمتی تماس بگیرید.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: شرکت بهره برداری نفت و گاز اغاجاری

شهر: امیدیه

استان: خوزستان

دورنگار: 061-52623430

تلفن تماس: 061-52627742

آدرس پستی: امیدیه - محوطه غیر صنعتی - شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری - ساختمان مدیریت

کد پستی: 6373193935

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: علی

نام خانوادگی: شیخی

تلفن تماس: 061-52610075


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه فرمایید

خلاصه :
استعلام برگزاری گرامیداشت دهه فرهنگی مسجد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, استعلام برگزاری گرامیداشت دهه فرهنگی مسجد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آدرس :
منبع :
سایت