- 2812719
- 26
- 1405/06/07
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای 5000 مترمربع اسفالت گرم معابر روستا، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای 5000 مترمربع اسفالت گرم معابر روستا، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
شماره آگهی :
2005117447000001
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/07 - 2026-08-29 13:03:56
تاریخ شروع :
1405/06/07
نوع پایان آگهی :
1405/06/10
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دهیاری زاخت بخش جبالبارزجنوبی شهرستان عنبراباد
شرح آگهی :
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه نمایید.
مشخصات مناقصه عمومی
شماره مناقصه 2005117447000001
نوع برگزاری یک مرحله ای کلید واژه
عنوان/موضوع مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای 5000 مترمربع اسفالت گرم معابر روستا
شرح مناقصه اجرای 5000 مترمربع اسفالت گرم معابر روستای زاخت
استان محل اجرا کرمان شهر محل اجرا عنبر آباد
طبقه بندی موضوعی خدمات بدون فهرست بها شرح کلی حوزه فعالیت اجرای 5000 مترمربع اسفالت گرم معابر روستا *بازدید از محل اجرای پروژه الزامی *الویت با پیمانکار بومی
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی
ردیف طبقه بندی موضوعی حوزه فعالیت
1 خدمات - کدينگ ISIC مهندسی عمران - ساخت جاده و راه آهن
اطلاعات مناقصه گزار
نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار دهیاری زاخت بخش جبالبارزجنوبی شهرستان عنبراباد مسئول ثبت مناقصه حمیده لشکری زاده گرمی
مرجع پاسخگویی امیری کد پستی 7871956963
آدرس عنبراباد بخش جبالبارز جنوبی روستای زاخت
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
هزینه خرید اسناد ریال
مبلغ تضمین واحد پول
توضیحات
اطلاعات زمانی
مهلت دریافت اسناد 1405/06/10 ساعت 19:00 مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد 1405/06/21 ساعت 19:00
زمان بازگشایی پاکت ها 1405/06/22 تا تاریخ 08:00 زمان اعتبار پیشنهاد 1406/04/31 تا ساعت 19:00
خلاصه :
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای 5000 مترمربع اسفالت گرم معابر روستا، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای 5000 مترمربع اسفالت گرم معابر روستا، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آدرس :
منبع :
سایت