استعلام ترالی 95*60*100
[ نسخه چاپی ]

استعلام ترالی 95*60*100

شماره آگهی :
12975000000047
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:18:36
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بیمارستان شهید رجایی گچساران
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:12975000000047
نام دستگاه خریدار:بیمارستان شهید رجایی گچساران
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.16                                    ساعت: 09:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز:  ترالی 95*60*100
گروه کالا: دارو، پزشکی و سلامت
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.18
مشخصات کالای مورد:  ترالی 95*60*100 از جنس استیل ایتالیا، دارای دستگیره روکار قفل دار دارای چهار چوب فولادی، دو جداره عایق دار، چرخ های بزرگ و ترمز دار المانی دارای سه طبقه جهت قراردادن پک، طبقات متحرک، دستگیره کلنگی، پایه پروفیل استیل، دارای لولای استیل.
تعداد مورد نیاز: 2                                            واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار: غیر نقدی 3 ماهه
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام ترالی 95*60*100
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, گچساران
منبع :
سایت 97.07.14