استعلام خودرو ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام خودرو ...

شماره آگهی :
11971301000200
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:32:33
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب روستایی
شرح آگهی :

استعلام ؟
شماره نیاز:   11971301000200
نام دستگاه خریدار :  شرکت آب و فاضلاب روستایی
تاریخ اعتبار نیاز:    1397.07.15     ساعت:    12:00
شرح کلی نیاز: اجاره خودروهای آبرسانی سیار روستاهای شهرستان بشاگرد
اطلاعات خدمات مورد نیاز:

ردیف کدخدمت نام خدمت
واحداندازه تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 ث-36-360 جمع آوری، تصفیه و تامین آب
مورد 1 1397.07.21

توضیحات خریدار   قیمت نهایی از سقف معاملات متوسط بالاتر نگردد. تلفن جهت تماس الزامی می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.

خلاصه :
استعلام , استعلام خودرو ...
آدرس :
هرمزگان, -
منبع :
سایت 1397/07/14