استعلام لایروبی و کفشکنی و بغل تراشی چاه فاضلاب
[ نسخه چاپی ]

استعلام لایروبی و کفشکنی و بغل تراشی چاه فاضلاب

شماره آگهی :
11970377000006
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:32:33
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مجتمع فرهنگی اردویی کشوری شهید باهنر و
شرح آگهی :
شماره نیاز         11970377000006
نام دستگاه خریدار  مجتمع فرهنگی اردویی کشوری شهید باهنر و
تاریخ اعتبار نیاز        97.7.16        ساعت  14
شرح کلی نیاز  لایروبی و کفشکنی و بغل تراشی چاه فاضلاب
اطلاعات خدمات موردنیاز
ردیف کد خدمت
نام خدمت
واحد اندازه
تعداد تاریخ نیاز
ق-111 ساخت اتاقک و تجهیز چاه
متر 65 97.7.17


توضیحات خریدار    لایروبی و کفشکنی و بغل تراشی چاه فاضلاب- کلیه وسایل و ابزار کار و حمل و نقل و بیمه کارگر برعهده پیمانکار می باشد پرداخت پس از تایید کارشناس مجموعه امکان پذیر خواهد بود هماهنگی 09121508996


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.




خلاصه :
استعلام , استعلام لایروبی و کفشکنی و بغل تراشی چاه فاضلاب
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
سایت 97.7.14