استعلام تعیین تکلیف چاه های فاقد پروانه
[ نسخه چاپی ]

استعلام تعیین تکلیف چاه های فاقد پروانه

شماره آگهی :
11971217000125
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:51:03
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سهامی آب منطقه ای مازندران
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11971217000125
نام دستگاه خریدار: شرکت سهامی آب منطقه ای مازندران 
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 8
شرح کلی نیاز: تعیین تکلیف چاه های فاقد پروانه در محدوده شهرستان محمودآباد 
ردیف کد خدمت نام خدمت واحد اندازه تعداد/مقدار تاریخ نیاز
 1 ط-94-949 فعالیت های سایر سازمان های دارای عضو  مقطوع  1 97.12.29
                             
توضیحات خریدار  اسناد ضمن بارگذاری در سامانه تحویل دفتر قراردادها گردد.
در فیلد قیمت جز قیمت کل درج گردد 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, تعیین تکلیف چاه های فاقد پروانه
آدرس :
مازندران,
منبع :
سایت 97.7.14