- 1323411
- 51
- 1397/07/14
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده فروش اقلام ضایعاتی
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:51:47
تاریخ شروع :
1397/07/12
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک
شرح آگهی :
آگهی مزایده ؟
شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک در نظر دارد اقلام ضایعاتی مشروحه زیر را از طریق مزایده به فروش برساند
1- بوبین کاغذی 7/5 سانتی ضایعاتی 20.000 کیلوگرم
2- بوبین کاغذی 11 سانتی ضایعاتی 20.000 کیلوگرم
3- بوبین کاغذی 9/5 سانتی ضایعاتی 20.000 کیلوگرم
4- بشکه پلاستیکی 220 لیتری ضایعاتی 700 عدد
5-نایلون سفید و مشکی ضایعاتی 3.000 کیلوگرم
6- تانکر پلاستیکی 1 تنی مستعمل 35 عدد
توضیح مقادیر اعلامی حدودی بوده و تا 25 درصد قابل افزایش و یا کاهش می باشد
خریداران محترم می توانند در تاریخ 97.7.16 روز دوشنبه جهت بازدید ساعت 9 صبح و شرکت در مزایده و اعلام قیمت ساعت 9/30 صبح همان روز در محل کارخانه واقع در کیلومتر 15 اتوبان زنجان - قزوین اول جاده طارم مجتمع نخ تایر صبا حضور به هم رسانند
ارائه ارائه یک فقره چک یا سفته به ارزش 10% قیمت پیشنهادی الزامی می باشد.
- شرکت در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.
- هزینه های چاپ و آگهی مزایده به عهده برنده مزایده خواهد بود.
- 9% ارزش افزوده اعمال خواهد شد.
- فروش به صورت نقدی می باشد.
- به پیشنهادهای مخدوش، مشروط، مبهم، بدون سپرده یا با مدارک ناقص و پیشنهادهایی که بعد از مهلت مقرر ارسال شوند ترتیب اثر داده نمی شود و در صورت خودداری برنده از انجام معامله، سپرده او به نفع شرکت ضبط خواهد شد.
شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک در نظر دارد اقلام ضایعاتی مشروحه زیر را از طریق مزایده به فروش برساند
1- بوبین کاغذی 7/5 سانتی ضایعاتی 20.000 کیلوگرم
2- بوبین کاغذی 11 سانتی ضایعاتی 20.000 کیلوگرم
3- بوبین کاغذی 9/5 سانتی ضایعاتی 20.000 کیلوگرم
4- بشکه پلاستیکی 220 لیتری ضایعاتی 700 عدد
5-نایلون سفید و مشکی ضایعاتی 3.000 کیلوگرم
6- تانکر پلاستیکی 1 تنی مستعمل 35 عدد
توضیح مقادیر اعلامی حدودی بوده و تا 25 درصد قابل افزایش و یا کاهش می باشد
خریداران محترم می توانند در تاریخ 97.7.16 روز دوشنبه جهت بازدید ساعت 9 صبح و شرکت در مزایده و اعلام قیمت ساعت 9/30 صبح همان روز در محل کارخانه واقع در کیلومتر 15 اتوبان زنجان - قزوین اول جاده طارم مجتمع نخ تایر صبا حضور به هم رسانند
ارائه ارائه یک فقره چک یا سفته به ارزش 10% قیمت پیشنهادی الزامی می باشد.
- شرکت در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.
- هزینه های چاپ و آگهی مزایده به عهده برنده مزایده خواهد بود.
- 9% ارزش افزوده اعمال خواهد شد.
- فروش به صورت نقدی می باشد.
- به پیشنهادهای مخدوش، مشروط، مبهم، بدون سپرده یا با مدارک ناقص و پیشنهادهایی که بعد از مهلت مقرر ارسال شوند ترتیب اثر داده نمی شود و در صورت خودداری برنده از انجام معامله، سپرده او به نفع شرکت ضبط خواهد شد.
خلاصه :
آگهی مزایده , مزایده فروش اقلام ضایعاتی
آدرس :
زنجان, -
منبع :
محلی زنجان 97.7.12