استعلام اجرای عملیات آبخیزداری حوزه آبخیز
[ نسخه چاپی ]

استعلام اجرای عملیات آبخیزداری حوزه آبخیز

شماره آگهی :
119735850000053
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:55:42
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 119735850000053
نام دستگاه خریدار: اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری 
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 23:55
شرح کلی نیاز: اجرای عملیات آبخیزداری حوزه آبخیز جنوب شهرستان رومشکان (عملیات بندخاکی) در سال 1397 براساس فرم استعلام بهای پیوست 
ردیف کد خدمت نام خدمت واحد اندازه تعداد/مقدار تاریخ نیاز
 1 الف-2-24 خدمات پشتیبانی جنگل داری  متر مکعب  11.800 97.7.17
                             
توضیحات خریدار  اجرای عملیات بند خاکی به حجم تقریبی 11800 متر مکعب 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, اجرای عملیات آبخیزداری حوزه آبخیز
آدرس :
لرستان,
منبع :
سایت 97.7.14