مزایده فروش و صادرات محصولات گلخانه
[ نسخه چاپی ]

مزایده فروش و صادرات محصولات گلخانه

شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:00:13
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت زرین کشت پایدار زرندیه
شرح آگهی :
آگهی مزایده ؟
شرکت زرین کشت پایدار زرندیه جهت فروش و صادرات محصولات گلخانه از تمامی صادرکنندگان و خریداران صیفی دعوت به همکاری می نماید.
شرایط و نوع همکاری را به صورت مکتوب تا تاریخ 97.7.21 به آدرس ذیل ارسال فرمائید
تلفن: 9-08645422127 - 09185090191
آدرس: استان مرکزی - شهرستان زرندیه - کیلومتر 12 جاده خشکرود 

خلاصه :
آگهی مزایده, مزایده فروش و صادرات محصولات گلخانه
آدرس :
مرکزی, مرکزی, مرکزی, -
منبع :
گلستان 97.7.14