- 1323442
- 38
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
تجدید مناقصه عمومی تهیه ، حمل و تخلیه آب و خاک زراعی (نوبت دوم)
شماره آگهی :
نوبت دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:01:39
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت عمران شهر جدید فولادشهر
شرح آگهی :
فراخوان تجدید مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی کیفی (فشرده) یک مرحله ای؟
نوبت دوم
شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در نظر دارد مناقصه عمومی همزان با ارزیابی کیفی (فشرده ) زیر را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام در سامانه مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند. تاریخ انتشار مناقصه در سامانه تاریخ 97.7.10 می باشد.
نوع تضمین شرکت در فرایند ارجاع کار ضمانت نامه بانکی و یا ضمانت نامه های صادره از سوی موسسات اعتباری غیر بانکی که دارای مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران هستند در وجه شرکت عمران شهر جدید فولاد شهر دارای حداقل اعتبارسه ماه و قابل تمدید به مدت سه ماه 2- فیش واریزی به حساب شماره 4001119506377117 بانک مرکزی بنام تمرکز وجوه سپرده شرکت عمران شهر جدید فولادشهر ( وجه نقد یا هرگونه چک به عنوان سپرده قابل قبول نمی باشد )
مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت از روز 3شنبه مورخ 97.7.10 تا روز 1شنبه مورخ 97.7.15
مهلت زمانی ارائه پیشنهاد ساعت 14/30 روز 4شنبه مورخ 97.7.25
زمان بازگشایی پاکتها ساعت 11 روز 5شنبه مورخ 97.7.26
اطلاعات تماس دستگاه مناقصه گزار جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اسناد مناقصه و ارائه پاکتها: فولادشهر ـ بلوار ولیعصر ـ میدان ولیعصر ـ کد پستی 8491741111 صندوق پستی 167 - 84915
تلفن5-03152630161دورنویس 03152624181
اطلاعات تماس سامانه ستاد جهت انجام مراحل عضویت در سامانه: مرکز تماس 41934- 021 دفتر ثبت نام 88969737 و 85193768
روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر
نوبت دوم
شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در نظر دارد مناقصه عمومی همزان با ارزیابی کیفی (فشرده ) زیر را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام در سامانه مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند. تاریخ انتشار مناقصه در سامانه تاریخ 97.7.10 می باشد.
نوع تضمین شرکت در فرایند ارجاع کار ضمانت نامه بانکی و یا ضمانت نامه های صادره از سوی موسسات اعتباری غیر بانکی که دارای مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران هستند در وجه شرکت عمران شهر جدید فولاد شهر دارای حداقل اعتبارسه ماه و قابل تمدید به مدت سه ماه 2- فیش واریزی به حساب شماره 4001119506377117 بانک مرکزی بنام تمرکز وجوه سپرده شرکت عمران شهر جدید فولادشهر ( وجه نقد یا هرگونه چک به عنوان سپرده قابل قبول نمی باشد )
| شماره و تاریخ مناقصه |
موضوع مناقصه |
مبلغ برآورد ریال |
مبلغ تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار (ریال) |
گواهینامه صلاحیت |
نحوه پرداخت |
| 97/4927/ص 97.7.7 شماره مناقصه در سامانه ستاد 200971335000022 |
تهیه، حمل و تخلیه آب و خاک زراعی و گونه های گیاهی و اقلام تاسیساتی و احداث و توسعه و نگهداری فضای سبز برزن های پنجم و ششم مرکز برزن سوم و سایت صنعتی و شرکت عمران شهر جدید فولادشهر |
11.229.008.011 ریال |
561.450.400 ریال |
داشتن حداقل پایه پنج در گرایش کشاورزی از سازمان برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی سابق |
پرداخت حداقل بیست درصد از مبالغ ناخالص صورت وضعیتهای تایید شده از طریق تهاتر با اراضی یا واحدهای موجود با کاربری مختلف در شهر جدید فولادشهر به قیمت کارشناسی روز و پرداخت مابقی یا به صورت نقدی و یا از طریق اوراق یا اسناد خزانه اسلامی در صورت تخصیص صورت می گیرد. |
| 97/4936/ص 97.7.7 ـ شماره مناقصه در سامانه ستاد 200971335000023 |
تهیه مصالح و اجرای عملیات آماده سازی محور میانی برزن چهارم شهر جدید فولادشهر | 13.131.506.521 ریال براساس فهرست بهای راه و باند فرودگاه و راه آهن سال 97 |
656.575.326 ریال |
داشتن حداقل پایه 5 راه و ترابری از سازمان برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی سابق |
پرداخت حداقل سی درصد از مبالغ ناخالص صورت وضعیت های تایید شده از طریق تهاتر با اراضی و واحد های موجود با کاربری مختلف در شهر جدید فولاد شهر به قیمت کارشناسی روز و یا از طریق اسناد خزانه اسلامی در صورت تخصیص صورت می گیرد |
مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت از روز 3شنبه مورخ 97.7.10 تا روز 1شنبه مورخ 97.7.15
مهلت زمانی ارائه پیشنهاد ساعت 14/30 روز 4شنبه مورخ 97.7.25
زمان بازگشایی پاکتها ساعت 11 روز 5شنبه مورخ 97.7.26
اطلاعات تماس دستگاه مناقصه گزار جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اسناد مناقصه و ارائه پاکتها: فولادشهر ـ بلوار ولیعصر ـ میدان ولیعصر ـ کد پستی 8491741111 صندوق پستی 167 - 84915
تلفن5-03152630161دورنویس 03152624181
اطلاعات تماس سامانه ستاد جهت انجام مراحل عضویت در سامانه: مرکز تماس 41934- 021 دفتر ثبت نام 88969737 و 85193768
روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر
خلاصه :
تجدید مناقصه عمومی, تجدید مناقصه عمومی تهیه ، حمل و تخلیه آب و خاک زراعی (نوبت دوم)
آدرس :
اصفهان, فولادشهر
منبع :
فناوران 97.07.14