- 1323448
- 46
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام دستکش جراحی معمولی استریل پودر دار اینتاچ
شماره آگهی :
11975000000084
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:03:59
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:11975000000084
نام دستگاه خریدار:بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 07:00
شرح کلی نیاز: دستکش جراحی معمولی استریل پودر دار اینتاچ سایز 8 جعبه مقوایی 200 عددی نام تجارتی INTOUCH مرجع عرضه کننده ایران فارمیس
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
توضیحات خریدار: پرداخت یک هفته بعد از تحویل کالا و دریافت فاکتور
تحویل در محل انبار کالای بیمارستان- هزینه کرایه بر عهده فروشنده می باشد
شرح ابطال:
تفاوت قیمت اعلامی با نرخ بازار- عدم تطابق قیمت با سایت imed-
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز:11975000000084
نام دستگاه خریدار:بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 07:00
شرح کلی نیاز: دستکش جراحی معمولی استریل پودر دار اینتاچ سایز 8 جعبه مقوایی 200 عددی نام تجارتی INTOUCH مرجع عرضه کننده ایران فارمیس
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
| ردیف | کد کالا |
نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد.مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2132551706500003 | دستکش جراحی معمولی استریل پودر دار اینتاچ سایز 8 جعبه مقوایی 200 عددی نام تجارتی INTOUCH مرجع عرضه کننده ایران فارمیس | جعبه |
30 | 1397.07.17 |
تحویل در محل انبار کالای بیمارستان- هزینه کرایه بر عهده فروشنده می باشد
شرح ابطال:
تفاوت قیمت اعلامی با نرخ بازار- عدم تطابق قیمت با سایت imed-
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام دستکش جراحی معمولی استریل پودر دار اینتاچ
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, بویر احمد
منبع :
سایت 97.07.14