- 1323501
- 38
- 1397/07/14
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده فروش یک قطعه زمین با کاربری تجاری 630.989 مترمربع
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:22:19
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری سراب دوره
شرح آگهی :
اگهی مزایده ؟
شهرداری سراب دوره
مزایده فروش یک قطعه زمین با کاربری تجاری 630.989 مترمربع
دریافت اسناد به مدت 7 روز
تلفن 06633150231
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
شهرداری سراب دوره
مزایده فروش یک قطعه زمین با کاربری تجاری 630.989 مترمربع
دریافت اسناد به مدت 7 روز
تلفن 06633150231
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده, مزایده فروش یک قطعه زمین با کاربری تجاری 630.989 مترمربع
آدرس :
لرستان, لرستان, -
منبع :
ستاره صبح 97.7.14