- 1323510
- 35
- 1397/07/14
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
تجدید مزایده بهره برداری از محوطه پارکینگ ماشین آلات - چاپ دوم - نوبت دوم
شماره آگهی :
چاپ دوم - نوبت دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:24:15
تاریخ شروع :
1397/07/12
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری عسگران
شرح آگهی :
آگهی تجدید مزایده عمومی نوبت دوم چاپ دوم ؟
شهرداری عسگران در نظر دارد به استناد مصوبه شورای اسلامی شهر به شماره 5/224- ع/97 مورخ 97.04.24 بهره برداری از محوطه پارکینگ ماشین آلات شهر عسگران را از طریق برگزاری مزایده عمومی و به مدت یکسال با قیمت اجاره پایه 156.960.000 ریال به متقاضیان واجد شرایط واگذار نماید لذا متقاضیان می توانند جهت دریافت اسناد مزایده از روز پنج شنبه مورخ 97.7.5 تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 97.7.21 به دبیرخانه شهرداری عسگران مراجعه و یا با شماره تلفن 42752061-031 تماس حاصل فرمایند
داود گودرزی- شهردار عسگران
شهرداری عسگران در نظر دارد به استناد مصوبه شورای اسلامی شهر به شماره 5/224- ع/97 مورخ 97.04.24 بهره برداری از محوطه پارکینگ ماشین آلات شهر عسگران را از طریق برگزاری مزایده عمومی و به مدت یکسال با قیمت اجاره پایه 156.960.000 ریال به متقاضیان واجد شرایط واگذار نماید لذا متقاضیان می توانند جهت دریافت اسناد مزایده از روز پنج شنبه مورخ 97.7.5 تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 97.7.21 به دبیرخانه شهرداری عسگران مراجعه و یا با شماره تلفن 42752061-031 تماس حاصل فرمایند
داود گودرزی- شهردار عسگران
خلاصه :
تجدید مزایده عمومی , تجدید مزایده بهره برداری از محوطه پارکینگ ماشین آلات - چاپ دوم نوبت دوم
آدرس :
اصفهان, عسگران
منبع :
محلی اصفهان 97.7.12