استعلام خرید روغن موتور دیزل و فیلتر جهت پلی کلینیک سوم خرداد خرمشهر، سامانه ستاد، استعلام روز پنجشنبه پنجم شهریور ماه 1405, استعلام خرید روغن موتور دیزل و فیلتر جهت پلی کلینیک سوم خرداد خرمشهر، سامانه ستاد
[ نسخه چاپی ]

استعلام خرید روغن موتور دیزل و فیلتر جهت پلی کلینیک سوم خرداد خرمشهر، سامانه ستاد، استعلام روز پنجشنبه پنجم شهریور ماه 1405, استعلام خرید روغن موتور دیزل و فیلتر جهت پلی کلینیک سوم خرداد خرمشهر، سامانه ستاد

شماره آگهی :
1105091739000051
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/05 - 2026-08-27 11:02:18
تاریخ شروع :
1405/06/05
نوع پایان آگهی :
1405/06/09
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
پلی کلینیک سوم خرداد خرمشهر
شرح آگهی :

 

شماره نیاز: 1105091739000051
نام دستگاه خریدار:پلی کلینیک سوم خرداد خرمشهر
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/31
شرح کلی نیاز: خرید روغن موتور دیزل و فیلتر جهت پلی کلینیک سوم خرداد خرمشهر / طبق فایل پیوستی
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- روغن موتور لیتر سوخت و انواع مکمل ها 1 1405/06/11


توضیحات خریدار:فایل پیوستی را تکمیل و تایید ودر سامانه بارگذاری شود/ هزینه ارسال و مرجوعی با فروشنده می باشد/ تحویل انبار پلی کلینیک می باشد/ تمام اجناس درجه یک و تاریخ تولید جدید

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: پلی کلینیک سوم خرداد خرمشهر

شهر: خرمشهر

استان: خوزستان

دورنگار: 061-53528730

تلفن تماس: 061-53528730

آدرس پستی: بلوار خامنه ایی خ 40متری جنب بنیاد شهید

کد پستی: 6417711563

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: عبدالمنعم

نام خانوادگی: آلبوبیری

تلفن تماس: 061-53528730


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد  مراجعه فرمایید

خلاصه :
استعلام خرید روغن موتور دیزل و فیلتر جهت پلی کلینیک سوم خرداد خرمشهر، سامانه ستاد، استعلام روز پنجشنبه پنجم شهریور ماه 1405, استعلام خرید روغن موتور دیزل و فیلتر جهت پلی کلینیک سوم خرداد خرمشهر، سامانه ستاد
آدرس :
منبع :
سایت